Gastrorevit SPECIAL

Úplná gastrická výživa s vyváženým poměrem bílkovin, tuků a sacharidů, vitaminů, minerálních látek, stopových prvků a omega mastných kyselin.

Do podvědomí lidí se postupně zabydluje enterální výživa. Enterální výživa představuje nový, moderní typ nutričně plnohodnotné výživy, která má imunomodulační vlastnosti. Většinou obsahují všechny nutrienty potřebné pro kompletní zajištění výživových potřeb organizmu jako jsou bílkoviny, sacharidy, tuky, vitaminy a potřebné minerální látky. Jedna z komplexních enterálních výživ je Gastrorevit Special, který je schopný kompletně zajistit případný dlouhodobý nedostatek některého nutrientu. Ve speciálu je využito zcela nedávných poznatků o příznivém působení některých látek na výrazné zlepšení činnosti imunitního systému a předcházení jeho poškození. Konkrétně se jedná o L-arginin, L-glutamin, nukleové kyseliny omega-3 mastné kyseliny, kdy část mastných kyselin je hrazena MCT tuky. V Gastrorevitu Special jsou také přítomné fosfolipoproteiny, které pomáhají posilovat žaludeční sliznici a brání vzniku žaludečních vředů. Navíc Gastrorevit Special obsahuje látku Pycnogenol, která obsahuje komplex vysoce účinných flavonoidů z přímořské borovice.

Z hlavních výhod víme, že obsahující složky regulují většinu fyziologických funkcí zažívacího ústrojí, při známém složení jednotlivých diet a umožňuje jejich racionální dávkování při zachování optimálních dávek všech vitaminů a stopových prvků. Tím, že se jedná o práškovou formu, je doba použitelnosti a snadnost rychlého vstřebávání tekutou formou lehce dostupná.

Podává se jako doplněk paroenterální výživy nebo v návaznosti na ni, je vhodná jako doplňková strava u rekonvalescentů, neobsahuje gliadin ani žádné konzervační látky.

Tato tekutá dieta se může aplikovat jako pitná kúra a denní potřeba energie je při patologických stavech snazší a jednodužší. Klinické zkušenosti ukázaly, že při podávání diet Gastrorevit Special se laboratorní ukazatele látkové přeměny sledovaných jedinců udržovaly v rozsahu normálních hodnot včetně dusíkové rovnováhy.

Používá se při navýšení váhové hmotnosti, při průjmech, nadýmání a trávicích problémech, mírní vedlejší účinky chemoterapie, působí jako imunostimulátor, zabraňuje ztrátě hmotnosti a pomáhá při jejím opětovném získávání. Navrací vitalitu, zpomaluje proces stárnutí buněk. Harmonizuje stav organizmu v období menopauzy, eliminuje návaly a depresivní nálady. Urychluje regenerační procesy pooperačních stavů, udržuje pevnost kostí, sílu svalů a zabraňuje nadměrnému opotřebení kloubů.

Tato komplexnost je zajištěna vyváženým složením nutrientů obsažených v Gastrorevitu Special.

Lubomír Škrabák


RSSRSS

AKCE a novinky

Věděli jste, že ..

Můžete využít služeb naší poradny. Na jakýkoli dotaz týkající se vhodné stravy a spojených možných potíží se zdravím Vám odpoví náš tým specialistů. 

Divize Pharma

Divize Pharma

Vytvoříme individuální nabídku plastových obalů, přímo na míru Vašeho výrobku se zaměřením na cílový trh a Váš úspěch© 2021, LS ZETIS – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing