Nabídka široké škály kapslí pro farmacii a potravinové doplňky

Firma LS ZETIS se zabývá kompletním farmaceutickým řešením pro výrobní společnosti a lékárenská zařízení, proto bychom rádi doplnili nabídku plastových obalů divize PHARMA o tobolky, které jsou součástí každodenního sortimentu ve farmaceutickém průmyslu.

Se zkušenostmi po 40 letech na světovém trhu je společnost ASSOCIATED CAPSULES GROUP jeden z nejrozšířenějších výrobců tvrdých želatinových kapslí. Společnost s výrobnami v Mumbai, Shirwal zásobuje přes 1000 klientů po celém světě.Pro rychlejší zásobování Evropy v roce 2010 založila novou výrobnu v Ludbreg, Chorvatsko.
Poskytujeme celou škálu velikostí současně se speciálními možnostmi jako 2-barevný tisk a oboustranný potisk. Společnost ACG je známá pro svoji preciznost ve výrobě, intenzivitě kontrolních procesů poskytující přesné statistické techniky a analýzy. Všechny systémy jsou v souladu s ISO 9001-2000 a standardy DMF a Světové Organizace Zdraví (WHO). Neustálé zvyšování kvality je podloženo programem pro zajištění kvality (QAP), který zaručuje konzistenci, jednotnost a dodržování specifikací.

Současně nabízíme tobolky GOCAPS společnosti CAPSCANADA. Skutečnost, že výrobní společnost podle nejvyšších standardů a standardů kvality, ukazuje i naše úroveň certifikace: certifikováni dle norem ISO 9001: 2015 a ISO 22000: 2005; použité zdroje splňují cíle různých lékopisů, jako jsou USP / NF a EP, jakož i všechny ostatní regulační normy pro různé regionální trhy, na nichž se výrobky prodávají. Naše výrobní závody jsou dále certifikovány podle GMP a ISO. Kromě toho jsou všechny naše kapsle a produkty registrovány u FDA a jsou v souladu s Drug Master Files (DMF).

Tobolky jsou schváleny pro prodej v zemích Evropské Unie a mají všechny podmínky a certifikáty splňující požadavky farmaceutického průmyslu.

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete, pro cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Certifikát kvality a environmentální certifikát společnosti CAPSCANADA
               


Certifikát kvality a environmentální certifikát společnosti ACG
               


RSSRSS

AKCE a novinky

Věděli jste, že ..

Můžete využít služeb naší poradny. Na jakýkoli dotaz týkající se vhodné stravy a spojených možných potíží se zdravím Vám odpoví náš tým specialistů. 

Divize Pharma

Divize Pharma

Vytvoříme individuální nabídku plastových obalů, přímo na míru Vašeho výrobku se zaměřením na cílový trh a Váš úspěch© 2023, LS ZETIS – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing